ART-LAK FrontyDlaCiebie! - ART - LAK FrontyDlaCiebie!

Przejdź do treści

Menu główne:

ART-LAK FrontyDlaCiebie!

Zajmujemy się produkcją frontów oraz innych elementów meblowych lakierowanych.  Oferujemy bogatą gamę kolorystyczną lakierów opartą na paletach ICA, NCS, RAL  lub wg dostarczonej próbki przez Klienta. Nasze fronty  wyróżniają się nieskazitelną powierzchnią,  a także  wysokim stopniem połysku, który utrzymuje się przez wiele lat.

Oferujemy lakierowane fronty MDF:

   jednostronne lub dwustronne

   w macie lub połysku polerowanym

   efekty specjalne, typu: brokat, perła, metalik itp.

   z frezem uchwytowym


Ponadto w naszej ofercie znajdują się fronty fornirowane (fornir naturalny, modyfikowany, egzotyczny), które są wynikiem  połączenia płyty MDF lub wiórowej z naturalną okleiną. Fronty takie możemy wykonywać wóch wersjach wykończenia powierzchni : matowej  oraz na wysoki połysk.

Pragniemy Państwu przedstawić szeroką ofertę produkowanych przez nas frontów, które charakteryzują się najwyższą jakością i starannością wykonania.
W naszej ofercie znajdują się:

Fronty lakierowane: wykonane z płyty MDF dwustronnie laminowanej o grubości 18 mm. Korzystamy z palety kolorów RAL, ICA oraz NCS. Dzięki ich bogatej kolorystyce, istnieje wiele możliwości połączenia kilku barw ze sobą, co pozwala na stworzenie indywidualnego koloru oraz  daje niepowtarzalny wygląd frontu. Lakierujemy w macie, półmacie oraz połysku (polerowanym).

Fronty fornirowane: Front na bazie płyty wiórowej lub MDF o grubości 18 mm, starannie oklejony fornirem naturalnym, modyfikowanym lub egzotycznym, pochodzącym z najlepszych gatunków drewna. Lakierowane w macie, półmacie oraz  połysku (lakierowanym).Korzystamy z wzornika fornirów Firmy CDO.
Ponadto wykonujemy różnego rodzaju elementy pogrubiane, blaty robocze, uchwyty krawędziowe frezowane w elemencie, fronty ramkowe.

Czas realizacji zamówienia około 3/4 tygodni.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego